fbpx
11-13/05/23
Tallinn Botanic Garden
Biotoopia_www_ikoonid

other-events

#Annetamistalgud: Biotoopilised raamatud raamatukogudesse!

#Annetamistalgud: Biotoopilised raamatud raamatukogudesse!

Biotoopia osaleb see aasta Annetamistalgutel ja kogub raha biotoopiliste raamatute soetamiseks ja raamatukogudele kinkimiseks üle Eesti.

Uusi loodusteaduste, filosoofiate, kunstide ja elukeskkonna teemalisi raamatuid on viimaste aastatega palju avaldatud, kuid neid ei ole sageli leida raamatukogudest. Talgute abil soovime viia uuemad mõtteviisid ja ideed raamatukogudesse ja sealt inimeste kodudesse jälgides tasaarengu ja kollektivistliku ühiskonna põhimõtet.

Täpsemad raamatukogud kellele annetame on täpsustumisel. Kui soovid teada anda piirkonnast kuhu raamatuid minna võiks või soovid toetada raamatutega enda raamatukogu siis kirjutage meile aadressile info@biotoopia.ee.

Täpsemad raamatud mida kingime on veel selgumisel, kuid autorite sekka kuuluvad nt. Andreas Weber, Rupert ja Merlin Sheldrake, Gaia Vince.

 

Kuidas meile annetada?

Meile saab annetada perioodil 29.11-31.12.2022.

Annetada saab ülekandega Biotoopia arvelduskontole: EE052200221075426870

Selgituseks kirjutada “Raamatud raamatukokku

Millega Biotoopia tegeleb?

Biotoopia ühendab kunstid ja loodusteadused, et aidata mõista looduskoosluste toimimise väge biosfääris ning muuta väärtuseid ja käitumisviise meie kõigi elurikka tuleviku nimel.

Mis on Bibliotoopia?

Biotoopia soovitab enda Bibliotoopia rubriigis erialast kirjandust, mis aitab nihestada mõttemalle. Annetamistalgutel jagatavate raamatutega saad kaasa aidata teadmiste levitamisel, et head raamatud oleksid inimestele kättesaadavad üle-Eesti.

Milleks annetusi kasutame?

Aitäh, et kaalud meile annetamist! Sinu raha eest soetab Biotoopia loodusteaduste, filosoofiate, kunstide ja elukeskkonna teemalisi raamatuid ja kingib neid raamatukogudele. Annetatud raha ei kasutata muudeks otstarbeteks ja kasutatakse hea-peremehelikult jälgides annetamise häid tavu.

Rohkem informatsiooni Annetamistalgute kohta leiab Annetamistalgute kodulehelt.

09.11.2022